Predaj – 1 izbový byt Bratislava

Realitná kancelária ALPHA OMEGA ponúka veľmi príjemný, útulný, šikovný a tichý 1 izbový byt nachádzajúci sa priamo na Račianskom mýte na hranici so Starým mestom. Byt je vhodný ako štartovací byt pre pár, respektíve ako rentabilnú investíciu vhodnú na dlhodobý ale aj krátkodobý prenájom.

Skvelá centrálna poloha zabezpečuje možnosť pešej dostupnosti do historického centra mesta aj všetkého potrebného občianskeho vybavenia ( MHD zastávky spojov na všetky smery prakticky priamo z pred vchodu, priame spojenie na Hlavnú stanicu aj letisko, v bezprostrednej blízkosti sa nachádzajú potraviny, nákupné centrá, banky, reštaurácie a kaviarne, poliklinika, veľký park s detským ihriskom a športoviskami, školy, škôlky, lekárne a i.)

Byt sa nachádza na 3. NP (z celkovo 6 NP) kompletne zrekonštruovaného tehlového domu s novým výťahom ( dom je nadštandardne zateplený, má novú strechu a pred rokom bola dokončená komplet rekonštrukcia vchodových priestorov).

Byt, napriek centrálnej polohe, pôsobí veľmi príjemne a ticho, nakoľko je orientovaný do tichého zeleného dvora. Má praktické dispozičné riešenie aktuálne upravené na bývanie pre 1 osobu, resp. pár. Je veľmi ľahko stavebne upraviteľný na 2 izbový. Pozostáva zo vstupnej chodby, kúpeľne s toaletou, veľkej, plne vybavenej kuchyne a čiastočne prepojenej priestrannej izby s balkónom. Disponuje celkovou plochou cca 40 m2 a k bytu prináleží aj pivnica v suteréne domu o výmere cca 7 m2. Byt je po dávnejšej kompletnej rekonštrukcii ( okná, dvere, komplet elektroinštalácie a vodoinštalácie, nové omietky) kompletne zariadený, vhodný k okamžitému užívaniu.