Predaj – 4 izbový byt Bratislava

Realitná kancelária ALPHA OMEGA ponúka  na predaj 4-izbový slnečný byt na Šášovskej ulici č. 2 v Petržalke. Nachádza sa na 4 podlaží z 8. poschodí bytového domu. Byt ponúka množstvo výhod, jednou z nich je jeho zaujímavá poloha a takisto dispozícia samotného bytu. Vychutnajte si výhľad na zeleň so 40 ročnými stromami alebo aktívne využívajte park priamo pod bytovým domom, ktorý ponúka chodníčky na prechádzky, veľa športovísk a detských ihrísk. Byt má úžitkovú plochu 87,75 m2 a loggiu vo výmere 4,50 m2. Byt je veľmi dobre dispozične riešený. Súkromie si teda dokáže užiť celá, niekoľkočlenná rodina. Kuchyňa s loggiou je samostatná miestnosť, tým pádom príprava jedál neruší ostatných členov v zvyšných izbách. Toaleta je taktiež oddelená od kúpeľne s vaňou. Veľká vstupná hala je ideálnym priestorom na uskladnenie oblečenia a iných vecí celej 4 – 5 člennej rodiny.

Byt je určený pre niekoho, kto potrebuje miesto pre svoju rozrastajúcu rodinu a zároveň bude spokojný každý jej člen. Tento byt je pripravený k okamžitému nasťahovaniu a zariadeniu si ho podľa vlastných predstáv. Byt má urobenú kompletne novú elektroinštaláciu a je čerstvo vymaľovaný.

Nachádza sa len kúsok od novovzniknutej časti Slnečnice na Šášovskej ulici č. 2. Z obidvoch strán sú slepé ulice, takže je v bezprostrednom tichu. Na jednej strane sa teda nachádza v tichej lokalite s už vyššie spomínaným obrovským parkom, na druhej strane, od napojenia sa na Panónsku cestu vás delí iba jedna ulica. Je teda ideálnym miestom s rýchlym napojením sa na Most SNP alebo novú diaľnicu D4. V blízkosti sa nachádza aj známe jazero Draždiak s jeho voľnočasovou relaxačnou zónou a reštauráciami.

V tejto lokalite je zaobstaraná prvotriedna občianska vybavenosť. Máte tu na dosah zástavky MHD, lekárne, reštaurácie, obchody, školy, škôlky, detské ihriská alebo vonkajšie Work-out ihrisko. V blízkosti je i Nákupný dom OC Galeria spolu so supermarketom Tesco.

Byt má loggiu a je orientovaný na Juhovýchod a Západ. Pod bytovým domom sa z jednej aj z druhej strany nachádza parkovisko.

Bytový dom je z panelu a je zateplený. Nová vstupná brána je na čip a disponuje audio vrátnikom. Nové sú takisto schodiská i výťah. Samozrejmosťou je pivničná kobka, ktorá sa nachádza v uzamykateľnej miestnosti na prízemí, pri výťahu.