Prenájom 2-izbový byt Rača (Vinohrady)

ALPHA OMEGA s.r.o. ponúka na prenájom krásny 2 izbový, tehlový byt v novostavbe z roku 2010 RAČANY BIANCO v tesnej blízkosti prírody Malých Karpát. Byt sa nachádza na 2. poschodí 5-poschodového bytového domu s výťahom. Na každom poschodí sa nachádzajú len 3 byty, t.j. celkovo 15 bytov v bytovom dome. Rozloha 50m2 + veľká loggia 9,4m2 + 1,5 m2 komora poruke priamo na poschodí.

Byt pozostáva zo vstupnej predsiene z ktorej sa ide do obývačky ktorá je prepojená s kuchyňou a spálne, kúpeľňa s vaňou a WC je z predsiene vpravo. Byt je kompletne zariadený, TV s Magio Optikou Internetom, práčka, v kuchyni je zabudovaná chladnička nad mrazničkou, elektrická rúra, indukčná platňa a umývačka riadu. Byt prenajímame vrátane kompletnej výbavy pre domácnosť.

Ideálny pre pár, maximalne 2 osoby. Len nefajčiari a bez domácich zviera. Veľmi tiché bývanie v meste s dotykom prírody, navyše vo veľmi kultivovanom prostredí. Potraviny sú v susednom dome, ráno sedem dní v týždni čerstvé pečivo zaručené. Do zóny chodia len obyvatelia, je tu absolútny pokoj.

Kompletná občianska vybavenosť: zdravotné stredisko, škola, škôlka , Kaufland, Billa, Terno potraviny, lekáreň, pošta, banky, hotel, kaviarne, reštaurácie, vinárne. Ste v bezprostrednej blízkosti Malých Karpát, možnosť turistiky, cyklistiky, kultúrneho a športového vyžitia.

Zastávka mestskej hromadnej dopravy tri minúty.

O trávnaté plochy a stromy je vzorne starané, taktiež pravidelné upratovanie spoločných priestorov domu je zabezpečené a v cene nájmu. Vynikajúce možnosti turistiky, cykloturistiky, no hlavne po práci tu nájdete vždy svoj kľud. Byt je k dispozícii ihneď, ALPHA OMEGA odporúča nakoľko v komplexe bývajú naši zamestnanci.

Cena nájmu je 600,-€/mesiac vrátane energií.
K bytu prináleží na dohľad z lóggie možnosť vyhradeného parkovacieho státia za poplatok v prípade záujmu.

V cene nie je zahrnutá provízia pre RK, ktorá zahrňuje nadštandardný prístup, právny servis, odbornú starostlivosť počas celého obchodného prípadu.