2 – izbovy Muškátová ulica – Bratislava

2izbovy BYT PREDAJ BRATISLAVA Muškátová ulica:

Realitná kancelária ALPHA OMEGA ponúka na predaj kompletne yrekonštruovaný 2-izbový byt, ktorý sa nachádza vo vyhľadávanej lokalite Ružinov na Muškátovej ulici v Bratislave. K bytu sú aj dve pivnice spolu 3 m2. Byt sa nachádza na zvýšenom prízemí z 5tich poschodí v bytovom dome s výťahom. Bytový dom bol zrekonštruovaný: zateplenie domu, nová strecha, nový výťah a brána. Verejné parkovisko je priamo pri bytovom dome.

Občianska vybavenosť v okolí: obchodné centrum Retro (potraviny, pošta, fitness, reštaurácie, kaviarne a iné obchody a služby ), škola, škôlka, detské ihrisko, Ružinovská nemocnica, park Andreja Hlinku, kostol, Štrkovecké jazero, športovisko – bežecká dráha, výborné dopravné spojenie MHD (trolejbus, autobus a električka), rýchla dostupnosť na obchvat Bratislavy a diaľnicu. Vzdialenosť do centra mesta 5,5 km, Eurovei 4 km a Avionu 4,5 km.

Nízke mesačné náklady.

Úžitková plocha: 54 m²

DISPOZÍCIA:
predsieň, priestranná obývacia izba spojená s kuchyňou, samostatná izba – spálňa a kúpeľňa s toaletou. Orientácia bytu je na východnú stranu a západnú stranu, byt sa nachádza vo vnútrobloku.

CENA: 158 500 EUR
V cene nie je zahrnutá provízia pre RK, ktorá zahrňuje nadštandardný prístup, právny servis, odbornú starostlivosť počas celého obchodného prípadu.