600 m2 veľký dom s vnútorným bazénom

ALPHA OMEGA s.r.o. ponúka na predaj mimoriadne kvalitne postavený, veľký a komfortný rodinný dom so samostatným dvorom, okrasnou a úžitkovou záhradou, ktorý sa rozprestiera vo vyhľadávanej lokalite Bratislava – Rača v tesnej blízkosti prírody Malých Karpát.

Pestrofarebná zeleň s okrasnými stromami a kríkmi nadobúda vzhľad parku s veľkou zarovnanou trávnatou plochou uprostred.

Dom je vhodný pre veľkú alebo viacgeneračnú rodinu nakoľko svojím rozložením poskytuje široké prízemie, prvé poschodie a podkrovie. Svojmu novému majiteľovi ponúka možné spojenie bývania pre naozaj veľkú rodinu s napríklad podnikaním v jednom. Navyše komfort umocňuje wellnes a krytý vnútorný bazén so vstupom priamo na jednu z terás a z nej ďalej do prekrásnej záhrady s výhľadom na vinice v Malých Karpatoch. Parkovanie pre dve autá priamo vo veľkej 2-garáži a tiež parkovanie pre ďalších 8 vozidiel priamo pred domom s vlastnou príchodovou cestou.

Dom má 3 kúpeľne ako aj 3 toalety, televíznu miestnosť, veľkú a komfortnú kuchyňu. V celom dome sú použité kvalitné a trvácne materiály ako mramor a drevo.

Úžitková plocha domu je 629 m2 a celková rozloha pozemku predstavuje 1700 m2. Veľkou prednosťou tejto nehnuteľnosti je samostatný dvor v tichom prostredí, čo dodáva skutočný pocit súkromia a pohody. Na dosah od domu je k dispozícii zastávka električiek aj autobusov, ktoré zabezpečujú dopravu do centra Bratislavy za cca 25 minút, obchody, zdravotné stredisko, pošta, školy, škôlky, banky, reštaurácie, cukráreň, veterinárna klinika, lekárne, ale aj kúpalisko či turistické chodníky v chránenom území Malých Karpát.

Cena dohodou. V cene je zahrnutá provízia pre RK, ktorá zahrňuje nadštandardný prístup, právny servis, odbornú starostlivosť počas celého obchodného prípadu.

Veľmi vysoký štandard bývania v meste s dotykom prírody, navyše vo veľmi kultivovanom prostredí.

Kompletná občianska vybavenosť: zdravotné stredisko, škola, škôlka , Kaufland, Billa, Terno potraviny, lekáreň, pošta, banky, hotel, kaviarne, reštaurácie, vinárne. Ste v bezprostrednej blízkosti Malých Karpát, možnosť turistiky, cyklistiky, kultúrneho a športového vyžitia.

Zastávka mestskej hromadnej dopravy 2 minúty.

ALPHA OMEGA odporúča nakoľko na rovnakej ulici bývajú i naši zamestnanci.