Prenájom 2-izbového bytu v Trnave na Jeruzalemskej

  • cof

ALPHA OMEGA s.r.o. ponúka na prenájom 2-izbiový apartmán s klímou, terasou a parkovaním v novostavbe centra Trnavy na ulici Jeruzalemskej.

Užívajte si klimatizovaný apartmán v novostavbe vybavený modernými smart technológiami situovaný v krásnom prostredí historického opevnenia.

Apartmán má príjemnú klímu a je dobre presvetlený. Disponuje veľkou spálňou s posteľou boxspring, obývačkou vybavenou pohodlnou rozkladacou pohovkou, z ktorej si budete vychutnávať sledovanie UHD TV a užívať si skvelú hudobnú produkciu YAMAHA. Rozľahlá terasa orientovaná do átria ponúka výhľady na historické veže mesta. Kuchyňa apartmánu je vybavená vstavanými spotrebičmi: indukčná varná doska, digestor, rúra, mikrovlnná rúra, umývačka riadu, chladnička s mrazničkou. V kúpeľni je sprchovací kút a WC.
V apartmáne sa nachádza ďalšie vybavenie: sušič, osobná váha, kávovar, rýchlovarná kanvica, toastovač, kuchynská váha, rôzne kuchynské nádoby a náradie, práčka, sušiak, žehlička, žehliaca doska, vysávač a iné potreby na upratovanie, rádiobudík.

Apartmán je vybavený modernými smart technológiami na ovládanie kúrenia, klimatizácie a osvetlenia.

Poloha apartmánu ponúka množstvo príležitostí na relax: prekrásne priľahlé parky, športoviská a aqua park alebo prechádzky historickými uličkami. Obchody sú dostupné pešo. Rýchle napojenie na obchvat a diaľnicu.

Vstup do apartmánového domu je z Jeruzalemskej ulice. Prístup do domu je z apartmánu riadený video vrátnikom. Dom je vybavený kamerovým systémom. Apartmán má zo spálne na prvom poschodí výhľad na Michalskú ulicu. Má rozlohu 52 m2 vrátane terasy.

Nájomné 630€ / mesiac (pre 1 až 2 osoby)
TV a internet, energie 190€ / mesiac (pre 1 až 2 osoby) (zahrnuté v sume nájmu)
Parkovanie v podzemnej garáži.
Ceny platia pri prenájme na jeden rok a dlhšie.

V cene nie je zahrnutá provízia pre RK, ktorá zahrňuje nadštandardný prístup, právny servis, odbornú starostlivosť počas celého obchodného prípadu.

Galéria